Kurz filmování zvířat

Pravidla fóra
Tato kategorie slouží k propagaci Vašich kurzů, workshopů, fotografických cest (z kterých plyne výdělek) a dalších aktivit komerčního charakteru. Automaticky předpokládám, že přispějete dobrovolnou částkou na provoz fóra

Na aktivity nekomerčního charakteru použijte fórum: Fotovýlety.

Kurz filmování zvířat

Příspěvekod RollsRojs » 27 úno 2018, 18:50

Milí přátelé,

pokud by si někdo z vás chtěl na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to zvířata natáčet, jste srdečně zváni na kurz, který proběhne 17. března 2018 od 9:00 v brněnské zoologické zahradě. Seznámím vás se základy filmování (zejména s rozdíly oproti fotografování), pomůžu vám vybrat poutavou scénu a vhodnou kompozici, poradím s výběrem techniky a samozřejmě zodpovím i veškeré dotazy týkající se natáčení zvířat v divočině. V rámci workshopu počítám i s naprostými začátečníky, kteří nad filmováním zvířat teprve uvažují a rádi by si třeba jen přivezli hezčí záběry z rodinných výletů do zoo nebo do přírody.

Maximální počet účastníků: 6 (aktuálně zbývají 2 volná místa)

Cena kurzu: 1 790 Kč (v ceně je zahrnuto vstupné do zoo)

Zájemce prosím, aby mi nejpozději do 4. března závazně potvrdili svoji účast prostřednictvím zprávy na pichlukas@email.cz a připojili stručnou informaci o sobě (jak dlouho se věnujete natáčení/fotografování, jakou techniku preferujete a co od kurzu očekáváte). V odpovědi vám poté zašlu údaje k uhrazení kurzovného.

Na závěr přidám ještě drobnou ukázku toho, co jsem v loňském roce během svých návštěv českých zoo nasbíral já:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=rsGPtwgBiZA[/video]

Budu se na vás těšit :)
Uživatelský avatar
RollsRojs
VIP
 
Příspěvky: 2399
Registrován: 26 říj 2010, 20:20
Vlastním jménem: Lukáš Pich

Kurz filmování zvířat

Příspěvekod RollsRojs » 02 zář 2018, 18:41

Drazí a milí, 13. října 2018 proběhne v Zoo Praha druhý termín kurzu filmování zvířat.

Tady je odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/240896533239386/

Pokud se nekamárádíte s Facebookem a zajímalo by vás to, napište mi klidně s jakýmkoli dotazem na pichlukas@email.cz : wink:
Uživatelský avatar
RollsRojs
VIP
 
Příspěvky: 2399
Registrován: 26 říj 2010, 20:20
Vlastním jménem: Lukáš Pich


Zpět na KURZY, WORKSHOPY, CESTY...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník