Moták lužní kniha - foto či sponzoring

Pro agentury, časopisy, neziskovky a všechny, kdo poptává fotografie...

Moták lužní kniha - foto či sponzoring

Příspěvekod Indian » 18 dub 2016, 14:54

Ahoj dostal se ke mě email s žádostí o poskytnutí foto či sponzoringu (dle možností) a neboť se jedná o "dobrý dobročinný projekt" zkusím ho postnout i sem

Vážené kolegyně a kolegové,

dovoluji si (snad) krátkou info. Letos cca v polovině roku vydáme v autorském kolektivu K. Poprach, I. Kunstmüller a J. Veselý knihu Moták lužní, ve které budou zpracovány témata rozšíření, biologie, etologie, migrace, ochrany ap. m. lužního. Kniha bude mít formát A4, vazbu V7, s předpokládaným rozsahem cca 200 stran (nyní je ale zřejmé, že rozsah bude větší), s řadou fotografií, map ap.
Jelikož vydání bylo z části podpořeno z veřejných zdrojů, samotná kniha bude distribuována zdarma při osobním převzetí, při zaslání poštou za poštovní poplatek 150 Kč. Kdo o tuto knihu budete mít zájem, tak si ji prosím objednejte na tomto webovém odkazu:
http://tyto.cz/objednavky
Náklad je limitován 350 ks a distribuce bude vyřizována dle chronologie přijatých objednávek.
Jelikož hlavní donor zkrátil rozpočet na vydání publikace o téměř polovinu, stále sháníme finanční prostředky na vydání. Pokud by jste někdo věděl o potenciálním sponzorovi nebo měl možnost/chtěl vydání publikace finančně podpořit, budeme rádi. Dárci můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru pro daňové účely. Pokud by se podařilo shromáždit dostatek financí, můžeme např. zvýšit náklad na 500 ks.
Pokud by jste měl někdo pěknou fotografii motáka lužního v dobré (tiskové) kvalitě a byl ochoten ji poskytnout, rádi ji do knihy zařadíme (autor bude samozřejmě uveden). Totéž se týká i jiných druhů motáků, neboť se nabízí, bude-li čas, do knihy zařadit kapitolu věnující se determinaci (variabilita ve zbarvení jedinců v různých věkových kategoriích a samozřejmě vzhledem k pohlaví).
Karel Poprach
---------------------------------------------------------
Nikon D800E; Tamron 150-600 SP, Sigma 150/2,8 macro, blesk SB900, Stativ GITZO, http://www.webnature.cz
Uživatelský avatar
Indian
VIP
 
Příspěvky: 3268
Registrován: 27 kvě 2009, 06:28
Vlastním jménem: Michal Pešata

Moták lužní kniha - foto či sponzoring

Příspěvekod andyson » 05 bře 2017, 06:32

Na to ISO fajn fotka, ja jsem na ne v bavorskym lese zatim stesti nemel, a bohuzel tedkon v male fatre, kde jsme na ne pet dni číhali v krytech, ale bohužel počasí bylo proti námคาสิโนออนไลน์
Uživatelský avatar
andyson
zatoulanec
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2017, 06:28
Vlastním jménem: andyson


Zpět na POPTÁVKA FOTOGRAFIÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník