Zlatý jelen 2017

- přehled aktuálně probíhajících WL fotosoutěží
Pravidla fóra
1 soutěž = 1 příspěvek. Do názvu prosím uvádějte datum konání OD - DO.

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod jirfren » 04 črc 2017, 10:13

Velká gratulace Zdenku Kratochvílovi (zdenek brtek) co by absolutnímu vítězi zlatý jelen slávy štochla 2017!!! .-))) A upřímě- zcela zasloužené vítězství. bo ta fotka je prostě boží - za mě jeden z nejlepších srnců, co byly na wild k vidění.
http://polovnickakomora.sk/spk/spk-aktu ... ledky.html
Uživatelský avatar
jirfren
VIP
 
Příspěvky: 3547
Registrován: 21 úno 2014, 13:19
Bydliště: Frenštát p R
Vlastním jménem: Jiří Parůžek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod Siplace » 04 črc 2017, 10:42

Hmm paráda, hlavně ta kategorie ze života polovnikov.

Ohinek uprostřed lesa a u toho dva zeleni a jedno vypasene prase.

Už se to tu diskutovalo, já bych do takové soutěže fotky neposlal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naposledy upravil Siplace dne 04 črc 2017, 13:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Siplace
 

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod Mouka » 04 črc 2017, 11:57

Tož vééééélkáááá gratulace Zdeňkovi! Ale Jiří, nebuď až zas tak skromný, třetí místo v takové soutěž i je taky paráda!
Uživatelský avatar
Mouka
VIP
 
Příspěvky: 3563
Registrován: 25 kvě 2009, 19:00
Bydliště: Ostrava
Vlastním jménem: Jan Moučka

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod XAXAP » 04 črc 2017, 15:13

Ego, ego, ego ... a morálka, rozum a cit v prdeli

Jo a nezapomeňte si zajet na Ohradu užít nějaké ty ceremoniální věci. Lepší štempl na svůj charakterový úpadek než mecheche s jedním z největších politických kmotrů za dvacet let stále se pokoušejícím drancovat českou přírodu neexistuje.

Fujtajbl a ne uznání si pánové zasloužíte : fool:
Meetlynx https://www.facebook.com/meetlynx/ a Ochrana sýčka v ČR https://www.facebook.com/OchranaSycka/
Tech: Nikon D850 a D750, Nikon 400 2.8 FL VR, Nikon TC20III a TC14III, Nikon 70-200 2.8 FL VR, Nikon 105 2.8 Micro, Tamron 24-70 2.8 VC USD.
Uživatelský avatar
XAXAP
VIP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: 15 bře 2013, 17:24
Bydliště: Praha
Vlastním jménem: Martin Tomáš

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod jirfren » 04 črc 2017, 15:43

ne že by mě to od tebe Martine překvapilo, ale prostě..ty jsi .... (nic lepšího mě nenapadá).
Zdenek vyhrál se super fotkou. A tohle je o fotkách.
To že mezi myslivci jsou howada o tom žádná- ale nemyslím, že jich bude násobně víc než mezi běžnou populací. Znám osobně řadu, kteří ochraně přírody dávají víc než dost. Běž si podřezat nějaký posed, možná seTi uleví. Pak by jsi měl jít vypustit nějaký ten rybník (bo rybáři jsou někdy stejní "parchanti" jako myslivci). Pak by jsi mohl propíchat pár gum u traktorů zemědělcům (ti si taky občas servitky s ochranou přírody neberou). A když na to přijde, tak občas té přírodě dají i pořádně zahulit "greendebils"... příslovečně tak, že cesta do pekel je dlážděna těmi nejlepšími úmysly. O "dobrých úmyslech" některých developerů, řady politiků či městských zastupitelstvech ani nemluvě. P.S. nenapadlo tě že i fotky, které ukazují život v přírodě mohou mít pozitivní účinek (pochopitelně že ne na všechny). Nicméně - je to tvůj názor a respektuji jej - byť s ním rozhodně nesouhlasím.
Uživatelský avatar
jirfren
VIP
 
Příspěvky: 3547
Registrován: 21 úno 2014, 13:19
Bydliště: Frenštát p R
Vlastním jménem: Jiří Parůžek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod radek » 04 črc 2017, 17:07

Jak to vidím já, Zlatý jelen je soutěž pro fotografy přírody, že si to vzali na starost myslivci a ne fotografové je víc než blbý, ale co nadělám, myslím, že při vyhlášení vítězů (nejsem vítěz a letos ani účastník) bych na adresu naší myslivosti řekl své, ale proč se nezúčastnit, když si představím ty ksichty otrávené, že vyhrál ochránce přírody. Tato soutěž má kořeny u fotografa, kterého si vážím a na jehož knihách jsem vyrůstal, takže vítězům gratuluji, určitě tam nevložili fotky pro podporu pytláctví mezi myslivci, ale proto, že ta soutěž je o přírodě jako takové, myslivci tam pro sebe mají svojí kategorii, které se vzhledem k povaze fotek těžko zúčastním
Nikon D850 + D500, objektivy NIKKOR AF-S VR 500/4G IF ED,- NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II AF-S + TC-14EII a stativ manfrotto
Uživatelský avatar
radek
VIP
 
Příspěvky: 2990
Registrován: 22 zář 2010, 21:25
Bydliště: Pohorovice-Kloub Vodňany
Vlastním jménem: Radomír Šálek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod XAXAP » 05 črc 2017, 11:46

Žádný otrávený ksichty tam nejsou a nebudou. To si lžeš do kapsy v argumentační nouzi. Oni účast lidí, co nejsou myslivci, berou jako podporu myslivosti. Myslivci tuhle soutěž mají právě pro agitku, že jsou ochránci přírody. Sám dobře víš, že jsou pro přírodu spíš pohromou. Tak jim pomůžeš lhát? Akorát dáváte najevo, že když potřebujete fouknout pod kule a slyšet, jak jste dobrý, příroda a kontext jde stranou. Hnus a vaše ostuda! Nic víc.

Těma výmluvama tu ostud akorát štemplujete.

Tohle podporujete zakrývat. A zdaleka ta svinstva nejsou jenom pytláctví a ilegální. Tak to s tou vaší morálkou klidně oslavte, sráči!
Přílohy
Meetlynx https://www.facebook.com/meetlynx/ a Ochrana sýčka v ČR https://www.facebook.com/OchranaSycka/
Tech: Nikon D850 a D750, Nikon 400 2.8 FL VR, Nikon TC20III a TC14III, Nikon 70-200 2.8 FL VR, Nikon 105 2.8 Micro, Tamron 24-70 2.8 VC USD.
Uživatelský avatar
XAXAP
VIP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: 15 bře 2013, 17:24
Bydliště: Praha
Vlastním jménem: Martin Tomáš

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod XAXAP » 05 črc 2017, 11:50

nebo to radši oslavíte takhle?
Přílohy
Meetlynx https://www.facebook.com/meetlynx/ a Ochrana sýčka v ČR https://www.facebook.com/OchranaSycka/
Tech: Nikon D850 a D750, Nikon 400 2.8 FL VR, Nikon TC20III a TC14III, Nikon 70-200 2.8 FL VR, Nikon 105 2.8 Micro, Tamron 24-70 2.8 VC USD.
Uživatelský avatar
XAXAP
VIP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: 15 bře 2013, 17:24
Bydliště: Praha
Vlastním jménem: Martin Tomáš

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod jirfren » 05 črc 2017, 13:13

Ano, pan NEOMYLNÝ NÁM VYJEVIL SVOU JEDINOU A NEOCHVĚJNOU JISTOTU - MÁ VŽDY PRAVDU A NIKDY JINAK. Jo, pracně potvrdil že někteří myslivci jsou howada (což ASI NIKDO NEZPOCHYBNÍ - zrovna tak že řada z nich jsou úplně normální lidi, kterým na přírodě záleží). Nicméně, tak jak je pro pana neomylného příznačné, obloukem se vyhnul tomu, kde mu ty argumenty opravdu schází (tedy kdo všechno a jak přírodě škodí .... fanatici všeho druhu, spojte se. Bůh s vámi.
P.S. k ulovení vlka (ale i jiné šelmy) na slovensku je zapotřebí mít povolenku- a ta nemůže být vydána, pokud k tomu nedá povolení příslušné ministerstvo... No a mrtvý orel - myslivec, dráty vysokého napětí, srážka s autem, otrava, rybáři, přirozený uhyn, ... tohle vše vyřešit jednou větou "dobrý myslivec je mrtvý myslivec" dokáže opravdu jenom NĚKDO. Tím končím- bo stejně je mi jasné, že poslední slovo může mít pouze pan NEOMYLNÝ :-)) P.S II ještě jeden návrh - neměl by admin z tohoto fóra vyřadit všechny co jsou myslivci (případně lesníci, co též vykonávají právo mylsivosti a to dokonce profesionálně)? Hodnotit jejich fotky je vlastně podpora myslivosti ...a možná by měl vyřadit i všechny ty sráče, co sice nejsou myslivci, ale mají mezi myslivci (nebo lesníky) nějakého toho kamaráda... ti jsou ještě nebezpečnější, jejich podpora myslivosti skrze jejich fotky je už zcela zákeřná... fakt, bacha na ně!!
Uživatelský avatar
jirfren
VIP
 
Příspěvky: 3547
Registrován: 21 úno 2014, 13:19
Bydliště: Frenštát p R
Vlastním jménem: Jiří Parůžek

Re: Zlatý jelen 2017

Příspěvekod Siplace » 05 črc 2017, 14:05

Myslím ze smazat by se mělo cele tohle vlákno. Martine můžeš vyjádřit svůj názor a nesouhlas ale nadávat zdejším členům do sracu je přes čáru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Siplace
 

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod pavelsmycek » 05 črc 2017, 14:21

já osobně bych smazal spíš xaxapův profil, jeho neomylností, suverenitou a hulvátstvím je protkáno mnoho vláken
to smazání si zaslouží za to hulvátství a způsob vyjadřování díky němuž už tu jistě pár lidí není
pravidla tohoto fóra jsem nečetl ale odhaduji, že je pravděpodobně porušil
Uživatelský avatar
pavelsmycek
zkušený běžný
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 lis 2013, 13:33
Vlastním jménem: Pavel Smyček

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod asina » 05 črc 2017, 17:30

Na fóru se k sobě chovejme slušně, nebudou trpěny protizákonné, extrémně vulgární nebo jinak nežádoucí příspěvky. V opačném případě může dojít k cenzuře příspěvku, banování autora či až k jeho vyloučení z fóra.
Uživatelský avatar
asina
zkušený protahující
 
Příspěvky: 324
Registrován: 17 bře 2014, 17:01
Vlastním jménem: Drahomír Pácl

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod zdenekbrtek » 05 črc 2017, 19:26

Díky těm, kteří mi gratulovali, mě to hodně překvapilo a dozvěděl jsem se to až dnes, takže jsem se žádných oslav neúčastnil. To, že Xaxap dokáže nadávat komukoliv, koho jen podezírá, že v posledním roce se potkal s někým s myslivců, to je všeobecně známo. Já jsem se té soutěže zúčastnil poprve, ač jsem už starý dědek, povedla se mi dost slušná fotka, tak proč to nevyužít. Že to výjde až tak, mě opravdu nenapadlo.
V životě jsem dělal hodně s lidima, takže Martinova reakce mě příliš nepřekvapuje že je hulvát, to tu ví všichni. Daleko víc mne mrzí, že odsud vyštval daleko kvalitnější fotografy, než je on sám, uvedu jen Martina Pelánka a Jirku Liščáka. Jinak se už k tomu nemíním vracet.
Uživatelský avatar
zdenekbrtek
VIP
 
Příspěvky: 3059
Registrován: 21 pro 2010, 12:47
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem
Vlastním jménem: Zdeněk Kratochvíl

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod radek » 05 črc 2017, 20:25

Martine (Xaxap), nesnížím se k nadávkám jako ty, ale tímto přístupem ochraně přírody spíš uškodíš, ne spíš, ale určitě uškodíš, jak jinak chceš např. myslivcům vykládat o ochraně rysa, nadávkama ? Ne, chce to trpělivost a ta ti evidentně došla, střílíš na každého kolem sebe, ať je ochranář nebo ne, jsem přesvědčený, že tady na fóru není jediný člen, který by neměl známého myslivce a mezi ochranáři je myslivců taky dost, tak jim budu nadávat, ne , budu vysvětlovat a přesvědčovat a funguje to, vždyť reakce dospělého chlapa na nadávku je jasná - Siplace, ty nadávky by tady být neměli, škodí to ochraně přírody a fóru vůbec
Nikon D850 + D500, objektivy NIKKOR AF-S VR 500/4G IF ED,- NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II AF-S + TC-14EII a stativ manfrotto
Uživatelský avatar
radek
VIP
 
Příspěvky: 2990
Registrován: 22 zář 2010, 21:25
Bydliště: Pohorovice-Kloub Vodňany
Vlastním jménem: Radomír Šálek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod srajbr » 05 črc 2017, 20:32

Schválně jestli takle xaxap nadává i Ondrovi prosickemu a dalším kamarádům, kteří prodali fotku např. do časopisu Myslivost
Uživatelský avatar
srajbr
protahující
 
Příspěvky: 43
Registrován: 12 zář 2013, 11:14
Bydliště: Ústí nad Labem
Vlastním jménem: Vladislav

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod jirfren » 05 črc 2017, 21:38

srajbr píše:Schválně jestli takle xaxap nadává i Ondrovi prosickemu a dalším kamarádům, kteří prodali fotku např. do časopisu Myslivost


V časopise svět myslivosti měl Ondra fotky určitě. A na stránkách časopisu Myslivost má odkaz na svoje stránky (ale také i mecan).

Takže jde jen o to, jak až moc je pan Neomylný zásadový - pokud ano, tak zcela logicky nadával i prosickému a dalším (bo o žádných výjimkách se jaksi nezmínil) ...nebo až tak zásadový není a je to pak jenom hromada hulvátského ega, která si nevidí na špičku nosu a používá svoje fanatické argumenty čistě účelově podle toho, jak se mu to zrovna hodí.
Uživatelský avatar
jirfren
VIP
 
Příspěvky: 3547
Registrován: 21 úno 2014, 13:19
Bydliště: Frenštát p R
Vlastním jménem: Jiří Parůžek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod donbas » 06 črc 2017, 22:03

No, pěkně se to tu rozjelo :o) Každopádně gratuluji Zdenkovi a Jirkovi k umístění !
Mě na téhle soutěži vadí, že se nerozlišuje fotka WL a neWL, tak někteří autoři sbírají ceny a Eura za fotky z obor a co víc, za fotky svých ochočených domácích mazlíčků.
Uživatelský avatar
donbas
zkušený běžný
 
Příspěvky: 593
Registrován: 10 zář 2009, 12:59
Bydliště: Bruntál
Vlastním jménem: Martin Žatka

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod XAXAP » 06 črc 2017, 22:21

Srajbr: To si piš, že to Ondra i Martin slízli. Ale vzali to. Nejsou sráči. A já neuvažuju jako ty. Ostuda té myšlenky jde za tebou.

Radku, nechytrač, když nemáš zkušeností. Kolik si za svůj život oslovil lidí s nějakou tezí o ochraně přírody? Já mám na kontě prokazatelně více nez 8 tisíc lidí přímo (včetně slušného podílu myslivců), nepřímý mediální dosah lítal od 10 tisíc lidí za týden až po milión a půl za jeden příspěvek. Tak vytáhni ze svý kapsy miloš a půl a zrealizuj ze svého srovnatelný projekt a pak mě pouč. Takový rady se hodí, ale ne vycucaný z prstu a z domněnek.

Apropos, použil jsem jednu nadávku: sráč. To ostatní, co tu probíráte, je už vaše sebereflexe, pánové.

Siplace: Vox populi, vox dei, říká se. Pokud tu převládá mentální zoufalství neschopné pracovat s rozlišením dobra a zla, tak mě vykopni, stejně tu nemám co dělat. V nastavování zrcadel pokrytcům a hajzlům mě stejně jinak nezastavíš. Já jinej nebudu a ty to dobře víš. A chceš-li být utiltarista, třeba se tu fakt vrátí nějací ti historičtí (a občas i hysteričtí) frustranti. Ty seš tu šéf, tak konej.
Meetlynx https://www.facebook.com/meetlynx/ a Ochrana sýčka v ČR https://www.facebook.com/OchranaSycka/
Tech: Nikon D850 a D750, Nikon 400 2.8 FL VR, Nikon TC20III a TC14III, Nikon 70-200 2.8 FL VR, Nikon 105 2.8 Micro, Tamron 24-70 2.8 VC USD.
Uživatelský avatar
XAXAP
VIP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: 15 bře 2013, 17:24
Bydliště: Praha
Vlastním jménem: Martin Tomáš

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod jirfren » 06 črc 2017, 23:25

To donbas: snad krom Wildlife Photographer of the Year, kde si to asi fakt hlídají (bo to je o prestiží té soutěže), je tohle problém asi úplně všech soutěží po celé zemeguli. wild, WS, zoo,...všechno v jednom pytli. I proto WS (lišky, dravci, sovy,..) zažívají doslova boom a je to zlatý důl - bo po těch fotkách je prostě poptávka...
Uživatelský avatar
jirfren
VIP
 
Příspěvky: 3547
Registrován: 21 úno 2014, 13:19
Bydliště: Frenštát p R
Vlastním jménem: Jiří Parůžek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod radek » 07 črc 2017, 20:05

Martine, je pěkné, že se angažuješ do ochrany více než já, ale nemám rád to násilné přesvědčování, které nevede k ničemu, nepohrdám lidmi z tohoto fóra, pokud vysloví odlišný názor a nevnucuji jim názor o jejich charakteru, který je prezentovaný jako urážlivý, jsou tu lidi, kteří na to nervy nemají a drží se jen tak tak, zbytek už to nevydržel a prostě odešel a to chceš ? Je to fotografické fórum, tak respektuj názor ostatních, taky jsem už psal, že mi vadí Zlatý jelen pod patronací myslivců, ale je to především fotografická soutěž, odešli myslivci, beru to, odešli fotografové kteří s myslivci sympatizují, to je škoda, část z nich by se jistě časem zamyslela a pak by svůj názor opravila, ale odcházejí lidi, kteří mají stejný, a nebo podobný názor jako máš ty ohledně ochrany a ty je vyštveš stejně, je nás tu jak šafránu, tak už dost, je třeba sem lidi nalákat a ne je vyhánět
Nikon D850 + D500, objektivy NIKKOR AF-S VR 500/4G IF ED,- NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II AF-S + TC-14EII a stativ manfrotto
Uživatelský avatar
radek
VIP
 
Příspěvky: 2990
Registrován: 22 zář 2010, 21:25
Bydliště: Pohorovice-Kloub Vodňany
Vlastním jménem: Radomír Šálek

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod pavelsmycek » 07 črc 2017, 21:48

Radku, neplýtvej silami
a něco pěkného nám vyfoť, ať je na co koukat :)
Uživatelský avatar
pavelsmycek
zkušený běžný
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 lis 2013, 13:33
Vlastním jménem: Pavel Smyček

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod radek » 07 črc 2017, 22:02

Nemůžu, zmokl mi foťák + objektiv, vše se zbláznilo a schne to strašně pomalu, tak se zatím věnuji jen duchaplným diskuzím : wink:
Nikon D850 + D500, objektivy NIKKOR AF-S VR 500/4G IF ED,- NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II AF-S + TC-14EII a stativ manfrotto
Uživatelský avatar
radek
VIP
 
Příspěvky: 2990
Registrován: 22 zář 2010, 21:25
Bydliště: Pohorovice-Kloub Vodňany
Vlastním jménem: Radomír Šálek

Re: Zlatý jelen 2017

Příspěvekod Siplace » 07 črc 2017, 22:35

Pod to co napsal Radek se 2x podepíšu. Nechci nikoho banovat ani vyhazovat. Každý tomuto fóru přináší něco dobrého. Nechci řešit Xaxapa, chci řešit MartinaP, Míru Stehlika, Bobana, Jirku Liscaka a další... děkuji za pochopení


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Siplace
 

Zlatý jelen 2017

Příspěvekod pavelsmycek » 07 črc 2017, 23:36

a takhle končí další éra xaxapových výstřelků, pěkně jsi to Jirko zakončil
mimochodem, jak chceš řešit třeba prvního jmenovaného Martina Pelánka, který zrovna kvůli Xaxapovi odešel
Přečti si znova vlákno. Každý napsal, že Xaxap přestřelil a žádnou sebereflexi jsem tu od něj nečetl, tedy krom toho jak je úžasný a kolik toho pro přírodu udělal a ostatní ničemu nerozuměj, nebo nedali na ochranu přírody onoho "miloše". Chápu, jste kamarádi a je to víceméně na vás, kteří tohle fórum řídíte, jaká bude jeho další budoucnost. Jen chci vyjádřit bez urážlivých výrazů můj nesouhlas s tím, jak si tu jeden člověk veřejně vylévá svoji frustraci a nevybíravými výrazy uráží slušné lidi. No, když vynechám způsob vyjadřování onoho člověka, tak vlastně stačí jen málo. Vynechat ty sprosťárny a urážky. Xaxape dokážeš to vůbec?
Magorů, kteří říkají, že už jiní nebudou jsem viděl dost, tak zkus zapojit svůj intelekt, kterým se tu prezentuješ a nebuď taký cip za jakého tě mám :)
Uživatelský avatar
pavelsmycek
zkušený běžný
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 lis 2013, 13:33
Vlastním jménem: Pavel Smyček

Re: Zastřelený jelen 2017

Příspěvekod XAXAP » 10 črc 2017, 10:08

Siplace píše:chci řešit MartinaP, Míru Stehlika, Bobana, Jirku Liscaka a další...


Těch lidí, co tu byli a už nejsou, je kupa. Řešili jsme to na srazu a tuším, žes u toho byl. Tenhle typ fór zmírá plošně, protože umožňuje docela málo. Fičí sociální sítě, ať už se ti líbí nebo nelíbí (tuším, že na FB nejsi). S většinou fotografů, kteří tu maj registrace a už tu nechodí, nebo tu chodí málo, se prostě snáz domluvíš na FB, přes Messenger apod. Dám ti přiklád: dám report z focení sov, vyskočí Bobanovi v souhrnu, napíše mi zprávu přes messenger, že by šel příště se mnou, a za pár dní už je ve vlaku směr Praha. Na FB je prostě těch fotografů více, jsi ve spojení s lidmi s ciziny, schází se ti tam fotky, zážitky a třeba i novinky z magazínů atd.

Jestli chceš tohle fórum vést dobře, kašli na brblání a pocity, dej dohromady vizi, co by mělo fórum tvořit, a jak se udržet i ve světě výrazně rozvinutých sociálních sítí? Pak mrkni na statistiky příspěvků, fotek, uživatelské aktivity, reálné aktivity a účasti lidí na srazech. Dej to přes sebe a uvidíš, co je potřeba udělat, změnit atd.

Jo a nezapomeň myslet taky na morální hodnoty fóra. Není to tak dávno, co jsme se shodli, že tu žádná podpora mysliveckejch psychoušů nebude. Odargumentovalo se to, řešilo se to už na několika srazech. A z téhle soutěže nelze mysliveckej sajrajt odpreparovat. Kdejakej virtuální přízrak, kterého na akci fóra nikdy neuvidíš, se tu opupínkovává ze slova sráč, ale zapomíná se na mnohem vyšší hodnotu a jasné pravidlo. Prostě to sem nepatří.
Naposledy upravil XAXAP dne 11 črc 2017, 22:18, celkově upraveno 1
Meetlynx https://www.facebook.com/meetlynx/ a Ochrana sýčka v ČR https://www.facebook.com/OchranaSycka/
Tech: Nikon D850 a D750, Nikon 400 2.8 FL VR, Nikon TC20III a TC14III, Nikon 70-200 2.8 FL VR, Nikon 105 2.8 Micro, Tamron 24-70 2.8 VC USD.
Uživatelský avatar
XAXAP
VIP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: 15 bře 2013, 17:24
Bydliště: Praha
Vlastním jménem: Martin Tomáš

Další

Zpět na SOUTĚŽE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník